10006/1 sokak no: 25 A.O.S.B ÇİĞLİ İZMİR
444 52 90
info@egebetaas.com.tr

Hakkımızda

ÇINAR GRUP şirketleri arasında yer alan EGEBETA A.Ş. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda müşteri odaklı olarak çalışmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden en iyi işçilik ile ürünlerinizin üretim montaj ve garanti sonrası servis ve bakım hizmetleri ile sizler ile çalışmaktayız.

EGEBETA A.Ş. markamız tecrübe ve bilgi birikimiyle sektöründe yenilikler ile geliştirdiği ürünler ile ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden 35.000 kişi ve kuruma ulaşarak hizmet vermiş memnun müşterileri ile fark yaratan markadır.

         Kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimiz için hızlı keşif ve teklif süreçleri ile sizlere en uygun ürünleri sipariş anında en hızlı şekilde tedarik zincirimize dâhil ederek hizmetlerimizi yerine getirmek ilkelerimizdendir.

         Kurumsal yapımız içerisinde sizlere hizmet vermek adına çıkmış olduğumuz bu yolda birlikte daha nice projeler tamamlayarak daha büyük bir aile olacağımızdan kuşkum olmamıştır.

Saygılarımla

LÜTFÜ ÇINAR

Yönetim Kurulu Başkanı

         EGEBETA A.Ş.  Endüstriyel Panel Kapılar, Endüstriyel Sarmal Kapıları, PVC hızlı kapı, Rampa ve Körük Sistemleri, Yangın Kapıları, Fotoselli Kapı sitemleri, Kanatlı ve Kayar Bahçe Kapıları HGS ve Bariyer Sistemleri Otomasyonu Turnike Geçiş ve Kontrol Sistemleri, alanlarında  faaliyetlerini göstermektedir.

EGEBETA A.Ş. pratik sundurma, gölgelendirme sistemleri ve Car port sitemleri ile de hizmet vermektedir.

          EGEBETA A.Ş. kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine sunduktan sonra da  Türkiye’de sektöründe ilk kez 7/24 hizmet ve 1 saatte acil servis hizmeti vermekte olan tek kurumdur.

         EGEBETA A.Ş. müşteri olarak görmeden sizlerin çözüm ortağı olduğu düşüncesi ile hareket ederek birçok firma, şahıs ve kuruluşun güvenini kazanmış, yaptığı işlerden aldığı referanslarla iş hacmini ve ürün yelpazesini genişletmiş, teknolojisini yenilemiştir.

         EGEBETA A.Ş. olarak yenilikçi tavrımızla dünden bugüne gelişen ürün yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vererek sizler ile büyük bir aile olmaktan onur duyarız.

EGEBETA A.Ş. olarak “Yapılan her iş ve mutlu olan her müşteri En iyi reklamdır” diyoruz

Saygılarımızla

FATİH KAYA

Genel Müdür